Publiceringsdatum: 2025-03-10
Söker du efter ett jobb inom transport, distribution, lager-sektorn? Vill du ta steget att arbeta som lagerarbetare hos Insitepart AB? Nu har du möjligheten. Insitepart AB söker någon som vill arbeta deltid under 3 månader – upp till 6 månader. Kanske är det du?
Örebro är platsen där detta jobb har sin tjänsteort. Om du är intresserad av en karriär inom lagerarbetare, ta en titt på den lediga tjänsten som Insitepart AB erbjuder för att se om det är en matchning. Låt Insitepart AB hjälpa dig att uppnå dina karriärmål som lagerarbetare! Ansök seast onsdag den tjugosjunde augusti 2025.
Är du student eller har en annan huvudsaklig sysselsättning och söker ett extrajobb inom lager? Då har vi det perfekta extrajobbet för dig!
Dina Arbetsuppgifter och profilVi söker just nu duktiga lagermedarbetare som kan jobba extra hos våran kund i Örebro. I denna roll som truckförare kommer dina huvudsakliga arbetsuppgifter att inkludera containerlossning och plockning av varor. Du kommer också att köra truck, främst motviktstruck och ledstaplare. Det dagliga arbetet kan innebära tunga lyft, vilket gör det viktigt att du trivs med fysiskt arbete och att använda kroppen som ditt främsta verktyg.
Vi söker dig som har erfarenhet av lagerarbete och truckkörning, särskilt med motviktstruck och ledstaplare. Du är en person som är ansvarsfull, noggrann och uppmärksam på detaljer. Förmågan att arbeta självständigt är lika viktig som din förmåga att samarbeta i team. Du har en flexibel inställning och kan snabbt anpassa dig till förändrade behov och nya arbetsuppgifter, vilket gör dig till en ovärderlig resurs på arbetsplatsen.
Vi letar just nu efter personer som är intresserade av att jobba minst 2-3 dagar i veckan och kan vara tillgänglig dagtid med start omgående.
Observera att för att vara aktuell för den här tjänsten så behöver du ha en annan huvudsakligsysselsättning, antingen heltidsstudier eller ett annat arbete på minst 50%.
Vi erbjuder digDu som jobbar hos oss får en arbetsgivare som gör sitt yttersta för att du ska få utvecklas och få alla möjligheter till att nå goda resultat. Vi är ett auktoriserat bemanningsföretag vilket betyder att vi följer alla rådande lagar och erbjuder dig som anställd säkra arbetsvillkor och kollektivavtal. Våra flexibla medarbetare är kärnan i vår verksamhet och en viktig faktor till vår starka tillväxt.
Villkor.På Insitepart är alla välkomna att söka jobb oavsett ålder, kön, erfarenhet eller etnisk bakgrund. Vi lägger stor vikt vid personlig lämplighet när vi rekryterar, för vi vet att rätt person på rätt plats skapar ett stort mervärde för både kund och dig som person.
Skicka gärna in din ansökan redan idag! Vi arbetar med löpande urval och tjänsterna kommer att tillsättas när vi funnit rätt kandidater.
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Deltid |
Företagsnamn | Insitepart AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
Organisationsnummer | 5590245048 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Lagerarbetare |
Yrkesområde | Transport, distribution, lager |
Insitepart AB söker en person till denna tjänst som lagerarbetare med placerings i Örebro. Om det låter intressant att arbeta som lagerarbetare hos Insitepart AB skickar du in din ansökan senast 2025-08-27.
Källa: Arbetsförmedlingen
Passal AB söker en person till tjänsten som personlig assistent i Kungsbacka.
2025-03-11
Mer infoStudentconsulting Sweden AB (Publ) söker en person till tjänsten som ämneslärare, 7-9 i Mörbylånga.
2025-03-11
Mer infoNordic Bemanning & Rekrytering AB söker en person till tjänsten som miljöarbetare/renhållningsarbetare i Gävle.
2025-02-18
Mer info